Штраф чи в’язниця: із завтрашнього дня поліція відкриває “полювання” на українців – кому світить покарання

0

Правоохоронці почнуть перевіряти наявність COVID-сертифікатів в українців

Те, що Нацполіція стане зупиняти громадян України, щоб дізнатися, чи є у них COVID-сертифікат про проходження курсу антикоронавірусної вакцинації (QR-код), і в Міністерстві цифрової трансформації вже почали встановлювати відповідне ПЗ на “гаджети” правоохоронців, для верифікації сертифіката в додатку “Дія” або сканування паперового формату документа, в ефірі каналу “1+1“, попередив перший заступник голови Департаменту патрульної поліції України, Олексій Білошицький.

Зокрема, з четверга, 21-го жовтня, до перевірок приступлять співробітники “Держпродспоживслужби”, спільно з “Центром контролю і профілактики захворювань” і патрульною поліцією України, а інспекції піддано місця найбільшого скупчення громадян, ґрунтуючись на тому, що саме там найчастіше поширюється хвороба: зупинки громадського транспорту, розважальні заклади, ринки та торгові точки.

Варто звернути увагу, що на паперових документах про проходження щеплення, повинні бути вказані: інформація про тип вакцинації, дозах прийнятого медпрепарату, підпис медичного фахівця і печатка офіційної медустанови охорони здоров’я. Крім того, вся інформація, щодо вакцинації українців, вже внесена в е-Реєстр, підключений до міжнародних баз, а дані будуть звірятися вельми скрупульозно.

У Нацполіції вже настійно рекомендують заздалегідь перевірити своє свідоцтво про вакцинацію, і переконатися, що воно справжнє: виготовлення і збут фальсифікованої меддокументації, карається штрафом від 17 000 до 34 000 гривень, включаючи 5 років обмеження свободи, а за використання “підробок”, штраф – у 850 гривень і обмеження волі строком до 2 років.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я