Site icon Звістка

Снігопади вже на порозі. Синоптики розповіли, коли в Україну увірветься зима

Всім жителям України розповіли, якою буде погода на території нашої держави наступного місяця. Професійні синоптики не сиділи без діла і приготували прогноз погоди на останній місяць осені.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Главред»

Народний синоптик Леонід Горбань не змусив себе чекати і вирішив поділитися прогнозом погоди на наступний місяць. За словами експерта, на території України в листопаді будуть сильні морози і сніг.

Леонід Горбань відзначив особливу увагу на тому, що сніг прийде в Україну набагато раніше зими. Він закликав українців не розслаблятися і не сподіватися на теплу погоду, якою нас радує жовтень.

Народний синоптик прогнозує значне зниження температури. Вже до кінця осені українці відчують сильний холод і зможуть побачити перший сніг, і навіть снігопади.

За словами народного синоптика, звичайна осіння погода в Україні триватиме до перших чисел листопада – хмарна погода з опадами. Вже з 4 до 15 Листопада почнуться відчутні заморозки, особливо в нічний час доби.

Дощі з мокрим снігом прийдуть з 8 листопада. Синоптик прогнозує опади зі снігом вже 8-10 числа в наступному місяці.

Після 14 листопада вже випаде сніг, і прийдуть неслабкі морози. Такий погода буде до кінця осені, дуже багато снігу буде після 20 числа, а саме 20, 24 і 25 листопада.

Крім цього, ще один професійний український синоптик, також вирішив поділитися своїм баченням щодо погодних змін на території України.

Вазіра Мартазінова повідомляє, що ця зима буде дуже морозною в Україні. Вона може здивувати різкими перепадами температури-від сильних заморозків до відлиги.

Вазіра Мартазінова підкреслила, що зима з України нікуди не дінеться, навіть при глобальному потеплінні.

Exit mobile version