Терmінoвo! Кaтaстрoфa в Росії – очевидці викладають в мережу відео та фото того, що там відбувається… Палає територія на понад 2000 кв.м. Вогонь вже майже дістався автозаправки. Вибухова новина буде. Відео

0

У Ростовській області розгорілася велика пожежа, яка через сильний вітер швидко поширюється. У Костянтинівську жителі знімають вогонь на камеру і бояться, щоб не вибухнула заправка, до якої вогонь підібрався майже впритул.

Спочатку пожежа почалася в хуторі Ведерників, там горіла суха трава, проте через сильний вітер вогонь почав швидко поширюватися і дійшов до в’їзду до Костянтинівська. Тепер там горять будівлі, гаражі.

“Мови полум’я піднімаються! Просто жах, дивіться, заправка ззаду! Хоч би людей евакуювали! Боже мій, що коїться! Кошмар якийсь! Господи, та за що це все нам?” — лякає одна з місцевих мешканок, знімаючи руйнівну пожежу з вікна.

Також інформацією поділився нардеп Олексій Гончаренко

Ростовська область, рф. Горить суха трава на 2000 кв.м. Як бачите, вогонь вже майже дістався автозаправки.Вибухова новина буде! А що сталось, хтось може підказати?

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я