Тільки що хтось злив в мережу ВІДЕ0, як наші хлопці після матчу святкували перемогу, це треба бачити

0

Збірна України перемогла збірну Швеції з рахунком 2:1, вийшовши в 1/4 Євро-2020.

Збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшла в 1/4 Чемпіонату Європи з футболу, де зіграє зі збірною Англії, яка у вівторок обіграла Німеччину. Матч відбудеться в Римі.

Матч Україна-Швеція пройшов у вівторок 29 червня у шотландському Глазго.

Українці відкрили рахунок на 27-й хвилині. З подачі Андрія Ярмоленка відзначився Олександр Зінченко. На 43-й хвилині Еміль Форсберг зрівняв рахунок.

Переможний гол на рахунку Артема Довбика, який за лічені хвилини до закінчення додаткового часу забив свій перший матч за збірну.