“Це дійсно так було, я винен” Медведчук несподівано для всіх визнав звинувачення в суді

0

Лідер “ОПЗЖ” Віктор Медведчук погодився з частиною звинувачень, які висунули прокурори в ході судового засідання в Печерському суді Києва, де розглядають запобіжний захід для політика.

“Радіо Свобода”веде пряму трансляцію із залу суду.

В ході засідання Медведчук взяв слово і заявив, що ознайомився з матеріалами слідства напередодні.

За словами лідера “ОПЗЖ”, серед представлених звинувачень прокуратура звинувачує його в протидії курсу, який проводять нинішня влада України.

Медведчук заявив, що повністю підтверджує це звинувачення, оскільки з діями української влади категорично не згоден.

“Я можу підписатися під цими словами. Це дійсно так було і справді так є. У мене є для цього підстави як у депутата і як у лідера” ОПЗЖ “- виступати проти політичного курсу від діючої влади. Я не буду давати характеристики цього курсу. Саме наша політична сила, яка є найбільшою опозиційною силою в країні і другий фракцією в парламенті, виступає проти цього політичного курсу “, – заявив Медведчук.

За його словами, решта звинувачення пред’явлені йому лише з тією метою, щоб перешкоджати проведенню Медведчуком і його партією курсу, спрямованого на протидію курсу влади.

За словами Медведчука, влада за допомогою пред’явлених звинувачень намагається зупинити опозицію в її діях, які спрямовані проти напрямку руху України в бік Заходу.

Медведчук наполягає на співпрацю з Росією.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я