Це вже край! На Росії зранку вигадали нову причину, чому Україні ніяк не можна вступати до НАТО

0

Глава МЗС РФ Сергій Лавров озвучив нову версію, чому Києву не слід приєднуватись до Північноатлантичного Альянсу – нібито Україна до цього «не готова».

Деталі: Москва продовжує наполягати на тому, що Україна за жодних обставин не повинна вступати до НАТО, оскільки це «підірве відносини РФ та Заходу», і взагалі Україна нібито не готова до членства.

У черговій заяві Лавров натякнув, що під час вступу до Альянсу всі країни НАТО стануть на захист України, а це абсолютно не влаштовує Росію.

Пряма мова: «Щоразу виходить, що лінія, яку вони (НАТО — УП) повинні обороняти, зсувається все на схід… Зараз вона вже впритул підійшла до України. Цю країну теж хочуть туди затягнути».

Деталі: Лавров додав, що «всім зрозуміло, що Україна не готова і жодного внеску у зміцнення безпеки НАТО не зробить». Кого саме він мав на увазі під «усіма», глава МЗС РФ не уточнив.

«Це реально підірве відносини з Російською Федерацією, оскільки стане грубішим порушенням офіційного політичного зобов’язання, яке брали на себе президенти США та інших країн-членів Альянсу. Нехай себе втішають тим, що він є оборонним. Нам від цього не легше. Лінія оборони наблизилася вже впритул», — додав Лавров.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я