У ході візиту до Ірану “6ункеррному” стало зовсім погано: вже 4-й раз підряд викликають лікарів в ході поїздки закордон

0

У ході візиту до Ірану президент РФ Володимир Путін помітно шкутильгав ногою , а його права рука бовталася опущеною і виглядала недієздатною .

Оточення головного кремлівського військового злочинця вважає помилкою публічну появу Путіна в Ірані . Йому варто було б відмовитися від закордонних поїздок та ” сидіти вдома і не ганьбитися ” .

Про це пише Телеграм – канал Generall SVR . Там наголошують , що стан здоров’я президента країни – агресора РФ залишає бажати кращого . Йому чотири рази ставало погано , тому доводилося викликати медиків в Ірані .

Путін хворий і слабкий , він невпевнено ходить , а точніше , шкутильгає , неприродно притискаючи руку до тіла . Відео невпевненого виходу Путіна з літаka y TerepaHi oпублікував Telegram – канал ” Україна 365 ” . Його дивна хода привернула до себе увагу .

Глава Кремля помітно накульгував , хоч і намагався це приховати за показовою бадьорістю та рухливістю . Путін намагався спуститися з трапу максимально швидко , але два останні щаблі далися йому важко . Він з них стрибнув .

Потім він почав шкутильгати , трохи підтягуючи одну ногу за другою . Права рука виглядала практично паралізованою : вона була притиснута до тіла або неживо висiла .

Телегрaм-кaнaл Generall SVR

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я