У мережі розповілu про колосальні вmраmu армії путіна в Україні — із 4000 повернулося 700

0

Ті, що вижили повертаються додому покаліченими фізично або психологічно

Російська армія продовжує втрачати “живу силу” у війні з Україною і рахунок йде не на сотні, а на тисячі загиблих військовослужбовців. Тільки у Тоцькому районі Оренбурзької області, звідки на “спецоперацію” відправилися близько 4000 військовослужбовців, повернулися додому лише 700.

Такі цифри озвучила Twitter-користувачка під ніком Lea, посилаючись на особисті джерела, а також родичів бійців, котрі вижили.

Зазначимо, що російські військові не просто так дислокувалися саме у Тоцькому районі. Тут розташований однойменний навчально-артилерійський полігон. До речі, саме на ньому радянська влада провела випробування ядерної зброї у 1954 році, наслідки яких відчули на собі військові та цивільні.

Тоцький район на карті Росії
Тоцький район на карті Росії

За інформацією інтернет-користувачки, до Тоцького району Оренбурзької області з України живими повернулися лише 700 військовослужбовців. Вони втратили у боях біля іншої країни близько 3300 своїх побратимів. Цифри є заокругленими для зручності підрахунку та чудово ілюструють “потуж другої армії світу”.

За словами росіянки, військовослужбовці перебувають у справжньому шоці від того, що відбувається. Ніхто не очікував подібних “результатів”, також ніхто не розуміє, як продовжувати далі служити після таких втрат.

Мережа, звичайно ж, не оминула увагою подібну новину, тут же видавши десятки жартів на тему. Дехто із юзерів був вельми серйозним і поцікавився, як довго ще росіяни будуть готові вмирати за путіна.

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я