У Януковича в Росії народився син. Ви будете в шоці коли дізнаєтесь, хто мама малюка

0

Цивільна дружина екс-президента Любов Полежай народила йому сина. Колишній президент України Віктор Янукович виховує трирічного сина, стверджує видання Страна з посиланням на оточення Януковича.

За інформацією видання, цивільна дружина Любов Полежай народила в Росії у 2014 році. Видання припускає, що Полежай покинула Україну після подій на Майдані, будучи вже при надії. Страна нагадує, що в лютому цього року Федорович в інтерв’ю газеті Der Spiegel розповів, що розлучився з дружиною Людмилою, з якою прожив у шлюбі близько 45 років.

У тому ж інтерв’ю він підтвердив, що живе в неофіційному шлюбі з сестрою своєї колишньої кухарки – Любов’ю Полежай. У Полежай (в дівоцтві – Садикова) є дочка Марія від першого шлюбу. Дівчинка разом із мамою жила в Межигір’ї, а потім поїхала в Ростов. У Януковича від шлюбу з першою дружиною народилося двоє синів: Олександр і Віктор.

Віктор Янукович-молодший загинув у 2015 році під час льодових автоперегонів на озері Байкал Колишня дружина екс-президента Людмила Янукович зараз проживає в Криму.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я