Україна розгромно програла Англії і покинула Євро-2020

0

Збірна України крупно поступилася Англії, пропустивши чотири голи. Виступ синьо-жовтих на Євро-2020 завершено.

Подробиці матчу – в матеріалі РБК-Україна.

Англія з перших хвилин взяла гру під контроль. Це вилилося у швидкий гол Харрі Кейна на 4-й хвилині після розрізної передачі Рахіма Стерлінга.

Після голу ситуація на полі сильно не змінилася, хоча Україна частіше ходила вперед і складалося відчуття, що в один момент Англія цілком може помилитися в захисті і українські гравці цим скористаються. Але в першому таймі цього не сталося і Англія виграла його з рахунком 1:0.

Другий же тайм став катастрофічним для України. Англія забила тричі в наші ворота, включаючи голи після стандартів.

У підсумку 4: 0 для Англії, яка в півфіналі зіграє з Данією. Україна ж завершила виступи на Євро-2020 у чвертьфіналі.

Загрузка...
попередня статтяПоїзд Рахів – Івано-Франківськ, у Яремчі біля мене сіла компанія індійців. Вони активно щось обговорювали своєю рідною. Я спитав..
наступна статтяМені було прикро і боляче на це дивитись.. Президент 3еленський несподівано висловився про поразку України від Англії на Євро-2020