Українка не витримала! Ось чого катастрофічно не вистачає у нашому суспільстві. Ось чому ми досі…

0

Гідність — це те, чого катастрофічно не вистачає у нашому суспільстві. Відсутність Гідності у переважної більшості населення України є причиною того, що ми все ще волочимося у хвості когорти розвинених країн, а може й не волочимося, а тупцюємося на місці.

Гідність — це повага до себе, це те, що ніколи не дозволить людині обрати щось гірше для себе, адже усвідомлення того, що «я гідний, гідна найкращого» домінує у свідомості. Це те, що ніколи не дозволить жити погано, коли можна жити краще.

Гідність не дозволить прогнутися перед гнобителем і плазувати перед ним, паплюжити своє на догоду ворогові. У Гідних Людей не буває синдрому «какаяразніца» і комплексу меншовартості. Гідна Людина зробить все, щоб знищити свого ворога і назавжди викине зі свого життя все, що з ним пов’язано.

Гідність ніколи не дозволить зганьбити власних Героїв і підносити на вищі щаблі влади злодіїв, блазнів, недоумків та відвертих ворогів і, тим паче, виправдовувати їх та їхні дії.

Гідність ніколи не вживається з рабською психологією, тому це риса вільних і самодостатніх людей. Немає Свободи без Гідності і немає суспільного розвитку та достатку без Гідності та Свободи.

Вітаю всіх нас з Днем Гідності та Свободи💛💙 і бажаю, щоб ці риси домінували у нашому суспільстві, тільки тоді ми станемо Народом і досягнемо всього, чого бажаємо.

Світлана Кушніренко

ВАЖЛИВО! Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я