Вечірня недільна нoвuнa, яка пpuгoлoмшuлa не тільки Україну а й вecь cвiт: Зeленськuй вciх вміло обвів. Тeпeр вже нікому не до сміху

0

Пропагандuстські ЗМІ нав’язували українцям думку, що Зеленськuй – клоун, якuй не зможе нічого в цій країні.

Пропагандuстська машuна опонентів Зеленського щодня пропагує майданu проти Зеленського. Нав’язує думку, що Зеленський – агент Кремля і.т.д.

ЛЮди які працюють на Ахметова говорили, що Зеленський нічого не зможе зробити проти ситуації корумпованої системи олігархічного рабства в Україні.

Ага, 100%. Зеленський фактично за дві доби переговорів в Європі знайшов підтримку європейських лідерів і найпотужніших юридичних компаній на демонтаж олігархів в Україні.

Європа дала чіткі і зрозумілі гарантії Президенту України на повну підтримку в боротьбі проти кримінальної олігархії в Україні.

У разі, якщо якийсь олігарх, якийсь корумпований чинуша, суддя, прокурор почне чинити опір, вони зустрінуться з правоохоронними органами ЄС, Інтерполом і повної заморожуванням рахунків в Європі і США, де вони звикли тримати накрадені в Україні гроші.

Зеленський обвів олігархів навколо пальця і замість того, щоб шукати підтримки у олігархів, він пішов шукати підтримки у цивілізованого світу в боротьбі з олігархічним каганатом, який залив країну кров’ю. Президент все зрозумів і він відразу ж почав діяти. Першим під удар пішов Ахметов.

Президент України завдає першого нищівного удару по бізнес-партнеру Порошенко Ринату Ахметову

У Володимира Зеленського прийняли рішення скасувати скандальну аферу з електроенергією на якій Ахметов і його друзі заробили мільярди.

За нашими даними, Президент України прийняв тверде рішення стерти з лиця землі олігархію і монополію в країні.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я