Ветеран АТО : Маю дивовижну новину для ЗЕкоманди. У Порошенка тепер ще більше коштів на адвокатів.

0
Петро Порошенко повідомив НАПК про отримання ним компенсації судових витрат від британської юридичної фірми. Швидше за все, це компенсація від Суркіса по справі яку той програв у Британії ще у вересні 2021 р. щодо збитків які нібито він зазнав через націоналізацію Приватбанку.
Порошенко отримав 26,5 мільйони грн., тобто біля $1 мільйона.
Так так, ідеться про той самий суд, який серед іншого назвав Валерію Гонтареву високоповажним професійним банкіром, з 30-річним стажем роботи, коментуючи роботу якої, керівництво МВФ у квітні 2017 р. заявило, що Гонтарева виконала фантастичну роботу.
У тому самому суді позивачами було оприлюднено лист з Міністерства закордонних справ України, яким держава Україні ніби відмовлялася від державного суверенного імунітету за даним позовом. Тобто, претензії Суркіс пред’явив проти Порошенка і Гонтаревої, а платити за збитки йому мусила держава Україна.
Цим листом тоді Суркіс дав зрозуміти Порошенкові і Гонтаревій, що їм нічого платити не прийдеться, тому, мовляв, можуть не хвилюватися – за все заплатить Україна. Але не на того наскочили.
Петро Порошенко пройшов всі судові процедури, виграв суд, зберіг для України кошти яких жадав Суркіс, і на додачу щойно отримав від Суркіса компенсацію.
Маю дивовижну новину для ЗЕкоманди. У Порошенка тепер ще більше коштів на адвокатів. Суркіс профінансував. І так, ті хто зараз фальсифікують справи проти Порошенка аби догодити ОПУ – не Суркіси. В них таких грошей нема. А перед судом рівні всі.
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я