Володя перед тим як ти поїдеш до Путіна, я дам тобі 5 порад, щоб ти не наробив біди

0

Петро Порошенко записав 10-хвилинний ролик, в якому дав п’ять порад президенту Володимиру Зеленському.

Екс-президент України Петро Порошенко записав 10-хвилинне звернення до нинішнього глави країни Володимиру Зеленському. Ролик був оприлюднений в його офіційному акаунті в Facebook ввечері 27 квітня, передає Діалог.UA.

Порошенко почав своє звернення зі слів одного з найближчих осіб до президента Бориса Шефера, які були сказані 2 роки тому під час передвиборної гонки. Той запевняв, що війна на Донбасі закінчиться, як тільки з влади в Україні вдасться прибрати людей, зацікавлених в конфлікті. “Настав мій час запитати, а хто ж тепер заробляє (на війні – ред.)?” – поцікавився Порошенко. Він запевнив, що з 2014 року “ключ від світу” знаходиться в руках тільки одну людину – президента Росії Володимира Путіна. Його “вбивцею” вже називає президент США Джозеф Байден, але не Зеленський, зазначив екс-президент.

Він констатував, що плани Зеленського досягти миру, домовившись з Кремлем, провалилися. Ескалація тільки наростає, як і тиск з боку Москви. Проте Зеленський не втрачає надії на зустріч з Путіним. “Не можу мовчати, коли знову бачу ірраціональне бажання Зеленського … бачити Путіна”, – сказав колишній глава країни. Він дав президенту п’ять “перевірених часом” рад напередодні переговорів з Москвою. – Працювати над зміцненням міжнародної коаліції. Погоджувати з партнерами ідеї з вирішення конфлікту на Донбасі.

Не кидатися на “необдумані ініціативи”, через які Україна може втратити “мінський і нормандський формати”. “Навіть натяк з Києва на можливий вихід з” Мінська “стане для росіян зручним приводом для ескалації”, – попередив екс-президент. – Домагатися розміщення миротворців ООН на Донбасі. Це, на думку Порошенка, серйозно “пригальмує агресивні апетити Кремля”. – Посилювати співробітництво з США в пошуку світу, тиску на Росію, а також в демократичних реформах в Україні. – Продовжувати рух України в НАТО, домагатися отримання Плану дій щодо членства в Альянсі.

Діалог 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я