Вони вже нaвimь нe npoбyюmь oкonyвamucь… Cumyaцiя – бeз вapiaнmiв”. Pociянu гomyюmьcя дo вmeчi з…

0

Окуупанти навіть не намагаються зміцнювати позиції на запорізькому напрямку.

Про це заявив військовий експерт Роман Світан.

“Дуже погане становище росіян уздовж Азовського узбережжя. Запорізький фронт розтягнутий на 300 км, у глибину 80-100 км і впирається в саме узбережжя. Утримати його з військової точки зору не може жодна армія світу, якщо інша більш-менш оснащена і виконує наступальні операції.

Скільки б росіяни не нагнали війська на Запорізький фронт – наші війська виведуть на узбережжя, а потім “розріжуть і розсунуть” ворога. Відсутність певних шляхів для оборони – вони зараз виконують оборонні заходи виходячи із завдань відходу. Росіяни обкопують практично всю лінію оборони (300 км) від Запоріжжя до Донецька – із заходу на схід – лише однією лінією.

А далі намагаються окопатися на ділянках у кожному селі – точкова оборона 100 км глибину фронту, причому у шаховому порядку. Якраз для того, щоб прикривати війська, що відступають. Тобто, вони спочатку готуються до відступу.

Якби вони готувалися до реальної оборони запорізького фронту – було б щонайменше 3-4 лінії оборони від Василівки, Оріхово, Гуляйполя, Новосілки, Вугледара до Волновахи. А цього просто немає, там навіть одна лінія не скрізь є. У деяких місцях розрив становить десятки кілометрів і немає оборонних укріплень”, – зазначив Роман Світан.

Загрузка...
попередня статтяЧи потрібно збільшити вuплатu військовuм: що думають українці (опитування)
наступна статтяЙому вже нaвiть Бyyнкeр не доnомoже: У nутіна nаніка! Українськuй удapнuй дрoн на 1000 км уже в небі