Все стaлoся як мu й мріялu!! Зеленський зpобuв це!!Оголосuлu щoйно – екстренuй брuфінг: крана на ногах

0

Україна завершила необхідні попередні етапи для запуску процесу приєднання до Європейського Союзу. Віцепрем’єр-міністерка з питань євроінтеграції, Ольга Стефанішина, в ході своєї промови у Брюсселі 15 вересня, підтвердила, що країна успішно виконала всі ключові умови, які вимагав ЄС, що відкриває двері до наступних етапів інтеграції.

“Для нас дуже важливо, що виконано такі основоположні умови, як судочинство, медіазаконодавство, медіаринок. Ми також завершили роботу з організації конкурсу до Конституційного суду за участю міжнародних експертів, ухвалили низку системних законів у рамках процесу проти олігархів. Усі блоки, які передбачаються відповідно до рекомендацій ЄС, ми вважаємо завершеними”, — зазначила Стефанішина.

Вона додала, що в найближчий час український парламент та уряд мають намір затвердити низку документів, що допоможуть закріпити прогрес України згідно із рекомендаціями ЄС.

“Наступного тижня парламент і уряд затвердять законодавчі та підзаконні акти, які завершать виконання всіх нормативних кроків за всіма сімома рекомендаціями. Ми сподіваємося, що це буде відображено в позитивній оцінці Єврокомісії”, — додала вона.

Нагадуємо, для того, щоб розпочати офіційні переговори про своє членство в Європейському Союзі, Україна має відповідати ряду вимог, а саме семи ключових умов. Ці вимоги передбачають дотримання принципів верховенства права, гарантування повної незалежності судової системи та правоохоронних структур, рішуча боротьба проти корупційних явищ, а також захист та гарантування прав національних меншин.

У жовтні цього року очікується, що Єврокомісія надасть докладну оцінку стосовно виконання Україною зазначених критеріїв. Варто відзначити, що до середини літа поточного року українська влада успішно реалізувала два з цих пунктів, а решта п’ять поки що знаходяться на різних етапах впровадження.

Загрузка...
попередня статтяЩ0йно уражено три ЗРК “Бук-М1”: Українська авіація перегрупувалась і потужно вдарила по окупантах
наступна статтяПрямо зараз бійці 3-ї бригади ЗСУ розбили 72-ту мотобригаду РФ в Андріївці, ліквідувавши трьох начальників