Прямо зараз бійці 3-ї бригади ЗСУ розбили 72-ту мотобригаду РФ в Андріївці, ліквідувавши трьох начальників

0

Вже офіційно можна говорити про те, що Андріївка повернулася до України, а окупанти із 72-ї мотобригади більше не побачать своєї РФ.

Сьогодні, 15 вересня, близько 7:00 у Генштабі України підтвердили звільнення Андріївки під час штурмових боїв. Близько 9:00 чудову новину підтвердили бійці з 3-ї ОШБр, які вели бої із ворогом у населеному пункті. На своїй сторінці у соцмережі бійці з 3-ї ОШБр поділися деталями боїв за місто.

Внаслідок швидких дій та добре спланованої операції гарнізон Андріївки був повністю оточений. Протягом двох діб точилися бої за місто, в результаті якого до Кобзону вирушили три комбати, начальник бригадної розвідки та майже вся піхота 72-ї мотострілецької бригади, включаючи офіцерів та військову техніку.

Зараз ще рано говорити про втрати ворога, бо бої ще продовжуються, а ЗСУ закріплюються на нових позиціях. У 3-й бригаді наголосили, що 72-а мотострілецька бригада РФ вже не раз зазнавала великих втрат за 18 місяців війни в Україні. Звільнення Андріївки – це ще один крок на прорив правого флангу в районі Бахмута та ключ до успіху всього подальшого контрнаступу.

Загрузка...