Вuклuкайте швugкy! Гауляйmер Херсона Стремоycов після “референgумів” задумав прuєднати свim до Росiї ВІДЕО…

0

Колаборант Кирило Стремоусов, якого окупанти призначили виконувати обов’язки “заступника окупаційної військово-цивільної адміністрації” на Херсонщині,

знову відзначився черговим безглуздим вчинком. Зрадник зачитав вірш, у якому йдеться про те, що всі міста світу – це нібито його “батьківщина Росія”.

На відео, поширеному в соціальних мережах 17 жовтня, Стремоусов прифотошопив себе до ролика із зображенням різних міст – Відня, Вашингтона, Праги, Варшави та інших (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

У підписі колаборант написав про “референдуми” про приєднання до РФ “по всій планеті”.

“Вже скоро по всій планеті Земля пройдуть народні референдуми возз’єднання з Росією. І це, братики, не фантастика – це реальність туманної Андромеди”, – йдеться в повідомленні.

“Вижу горы и долины, вижу реки и поля – это русское приволье, это родина моя. Вижу Прагу и Варшаву, Будапешт и Бухарест – это русская держава, сколько здесь любимых мест.

Вижу пагоды в Шри-Ланке и Корею, и Китай, где бы я ни ехал в танке, всюду мой любимый край. Вижу речку Амазонку, крокодилов вижу я, это русская сторонка, это родина моя.

Недалече пирамиды, Нил течет богат водой, омывает русский берег, Русь моя, горжусь тобой.

Вижу Вашингтон в долине, Даллас вижу и Техас, как приятно здесь в России выпить вкусный русский квас”, – говорить на відео Стремоусов.

Джерело

Загрузка...