Вже понад 200 осіб, наразі про постраждалих невідомо…Пожежі присвоїли 3 ранг складності:Москві сталося загоряння : Центр Мօсквu noлум’я охօnuло все – там щоcь відбувaєтcья. Відеօ

0

Вночі в Москві сталася пожежа в центрі в районі метро Дмитрівська, у будівлі на площі 500 кв. м. обвалився дах, до гасіння залучили авіацію.

Про це повідомляють російські Telegram-канали Baza і Zvezdanews, Медуза Пожежа почалася також за адресою вулиця Добролюбова, 1. Горять уже 2000 квадратів. Поруч розташований гуртожиток

Повідомляється, що для гасіння залучили авіацію. А нещодавно в одному з корпусів будівлі Міністерства закордонних справ Росії у Москві сталося загоряння. За попередньою інформацією, причиною пожежі було закорочення на елетрощиті.

Про це написала речниця відомства Марія Захарова. “В одному з корпусів будівлі МЗС у технічному приміщенні спрацювала пожежна сигналізація. Можлива причина – закорочення”, – вказала вона.

Пожежа також сталася на Смоленській-Сінній площі, будинок 30, будівля 2. Площа пожежі склала 2 кв. м. Також у Москві також загорівся ангар на території Всеросійського інституту легких сплавів. В ангарі зберігаються газові балони і вони почали вибухати.

Загрузка...