Вибираємо модні окуляри для зору: 5 моделей сезону 2023

0

Окуляри для зору — це один з найстильніших аксесуарів сьогодення. Так, звісно, вони передусім виконують важливу практичну функцію: коригують зір, але й про те, що вони круто доповнюють імідж власника, не варто забувати. Сьогодні людина в окулярах сприймається як розумна, інтелігентна, креативна та цікава особистість. Не дивно, що окуляри, котрі називають «нулівками», часто носять люди з бездоганним зором — носять вони їх суто для іміджу.

Оправи для окулярів у сучасних магазинах можна вибирати які завгодно: є різноманіття форм, дизайнів, кольорів і брендів. Це важливо, адже саме від оправи залежить як виглядатимуть окуляри. Вдало вибрана модна оправа буде надихати на носіння окулярів, перетворить носіння цього аксесуару у суцільне задоволення. Нині поговоримо про те, які моделі оправ вибирати, щоб бути в тренді цього сезону.

Прозора оправа, нейтральний дизайн

Ось вже кілька років поспіль мінімалізм, лаконічність та простота, домінують тренди одягу та аксесуарів. Сучасна і модна людина уникає надто строкатих і складних виробів з безліччю дрібних деталей. Аксесуари категорії «дорого-багато» вважаються атрибутом минулого і сьогодні сприймаються як щось радше недоречне. Це стосується і окулярів.

Оправа для зору з пластику прозорого кольору, квадратної або заокругленої форми (панто) — ось дійсно хороший вибір у поточному сезоні. Окуляри з такою оправою виглядають витончено та водночас оригінально. Головна їх перевага у тому, що завдяки своєму нейтральному дизайну та забарвленню вони пасують під одяг будь-якого стилю.

Коло, як головна форма сезону

Сучасні оправи можуть мати яку завгодно форму, є моделі квадратні, прямокутні, круглі, трикутні, нестандартні і т.д. З сезону в сезон певні з них вважаються актуальними та модними, а деякі не дуже. Так от у сезоні 2023 головними є круглі оправи.

Цікаво те, що саме круглі окуляри були улюбленим аксесуаром багатьох культових особистостей. Наприклад, Джона Леннона та Оззі Озборна, а давайте ще згадаємо про найвідомішого у світі чарівника — Гаррі Поттера. Саме круглі окуляри є однією з найвідоміших фішок цього літературного персонажа.

У 2023 модними вважаються модними великі круглі оправи, а не маленькі. Хоча якщо вам до вподоби саме маленькі окуляри — сміливо обирайте їх.

Напівобідкові моделі

Що таке напівобідкові оправи, а точніше — як же вони виглядають? Такі оправи мають лише одну помітну частину: верхню або нижню, тобто лінзи окулярів обрамляються лише знизу або зверху. Можливо ви колись чули про окуляри броулайнери? Це окуляри, що мають виразну верхню частину оправи, що начебто повторює лінію брів, та практично непомітну нижню частину. От такі моделі і вважаються напівобідковими.

У цьому сезоні, як і в минулому, такий аксесуар стане чудовим вибором і дозволить вам бути в тренді.

Авіатори

Якщо ви не прихильник або прихильниця експериментів і надаєте перевагу старій-добрій, але завжди актуальній класиці, то окуляри-авіатори просто створені для вас. Авіатори ще інколи називають «окулярами-краплями» через їх характерну форму: заокруглений та дещо витягнутий низ. У свій час, ці окуляри були призначені суто для пілотів, але згодом вони набули величезної популярності поміж простих людей, яку зберігають і до сьогодні.

Рамка оправи одного кольору, а дужки іншого

Нині пора протилежностей. З одного боку, модними у цьому сезоні є прозорі оправи, а з іншого — кольорові. Під кольоровими оправами маються на увазі моделі, що мають основу одного кольору, а от дужки та завушники іншого. Такий, здавалося б, простий елемент оправи, як дужки (завушники) іншого кольору, насправді виглядає ефектно і додає аксесуару цікаву ізюминку.

Загрузка...