Вже скоро це почнеться! Лікар Комаровський терміново попередив українців, про нову біду, і розказав як вберегтись

0

Дитячий педіатр Євген Комаровський розповів, чого варто побоюватися влітку і як уникнути проблем зі здоров’ям у спеку.

Вчора, 22 червня, дитячий педіатр Євген Комаровський розповів, чого варто побоюватися влітку і як уникнути проблем зі здоров’ям у спеку. За його словами, спекотна погода вкрай негативно впливає на організми дорослих і дітей. Нагадаємо, висока температура по всій Україні триватиме до кінця червня.

Комаровський підкреслив, що тривале перебування на сонці може призвести до небезпечного стану громадян і тому слід бути обережними під час високих температур.

Доктор пояснив, що як тільки людина відчуває головний біль, запаморочення, нудоту, млявість, сухість у роті або різке почервоніння шкіри, то слід негайно зайти в тінь, так як це може бути тепловий удар.

Комаровський попереджає: як тільки ви відчули себе погано через вплив спеки, необхідно охолодити організм і полежати.

Довідка: тепловий удар – це небезпечне для життя стан, який виникає при впливі на тіло людини підвищеної температури в умовах підвищеної вологості, зневоднення і порушення процесу терморегуляції організму.

Найчастіше тепловий удар розвивається при важкій фізичній роботі в умовах підвищеної температури і вологості навколишнього середовища. Рідше тепловий удар виникає через тривале перебування в жарку погоду під прямими сонячними променями. Незалежно від причини, що викликала тепловий удар, слід негайно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою, щоб запобігти його ускладнення (шок, пошкодження мозку і внутрішніх органів, смерть).

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я