“Я не думала взагалі”, – харків’янка Бабкова, яка образила учасників Маршу вишиванок, дала пояснення..

0

Мешканка Харкова Євгена Бабкова, яка назвала “б ** ом” учасників Маршу вишиванок, була пояснена. Свою версію подій вона виклала блогеру Андрію Луганському.

Відео їх бесіди було оприлюднено 21 травня в twitter.-акаунті Марії Мадзігон.

Бабкова поскаржилася на “буллінг” від патріотів після того, як публічно образила учасників ходи в День вишиванки. Щоб припинити це, вона планує записати вибачення, але нібито “не знає, як це робиться”.

“Такий буллінг не витримає ніхто. Я не думала взагалі. Моя віра в свободу слова дала поштовх, і це була помилка … Я вперше в житті з таким зіткнулася, для мене це повний шок. Я не знаю, куди мені писати і куди звертатися” , – сказала Бабакова.

Вона поскаржилася на “божевільну агресію” в її сторону, а також почала запевняти, що в відео з її участю нібито були вирізані “лояльні” моменти.

“Так, я дійсно була неправа, коли назвала” б ** ом “людей”, – сказала харків’янка.

Разом з тим вона заявила, що Марш вишиванок нібито був “проплаченим”, а його учасники не є справжніми патріотами.

Важливо відзначити, що в бесіді з Луганським жінка не змогла відповісти на питання: чий Крим, чи є Росія агресором, Путін – вбивцею і що взагалі відбувається на Донбасі.

“Я не торкаюся ніяким чином політики, я максимально нейтральна … Не можу нічого прокоментувати. Я не пов’язана з політикою, принципово не дивлюся новини … Ніхто не знає, де правда. Я проти інформаційної прости *** ії в цій країні … Я за братство , за те, щоб війни в світі не існувало “, – заявила Бабкова.

В результаті жінка почала запевняти, що є “патріотом”, так як кидає бички в урну, а не під ноги.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я