“Я не міг кинути кохану з двома дітьми одну!..Бог за руку потягнув..”: Монатик пояснив, чому після початку війни залишився із сім’єю за кордоном

0

Відомого українського музиканта Діму Монатика та його родину повномасштабна війна застала у Барселоні (Іспанія), куди вони вирушили відпочивати напередодні. Після 24 лютого співак, як і мільйони інших співвітчизників, не знав, як діяти правильно. Тоді артист, порадившись зі своєю дружиною Іриною, ухвалив рішення залишитися за кордоном, оскільки просто не міг кинути кохану з двома дітьми одну в такій непростій ситуації. news.obozrevatel.com

Монатик зізнається, що через рішення не повертатися в Україну його мучила совість, проте з перших днів війни він та Ірина почали активно допомагати біженцям та військовим, унаслідок чого музикант переконався – він усе робить правильно. Про це він розповів в інтерв’ю Маші Єфросініній для її YouTube-каналу.

“Я як зараз пам’ятаю 23 лютого. Ми сиділи і як завжди будували плани на майбутнє: четвертого у нас має бути весілля в Мукачеві, 26-го ще щось, дивилися квитки, думали про майбутні релізи. Це був найпідготовленіший рік із усіх років у професійному плані. Від нового року до нового року… Коли вона (дружина. – Ред.) 24-го мене розбудила і сказала, що почалася війна, бомблять наші міста, Путін напав, ці емоції дуже складно передати словами. Вони не забуваються. І це ми за кордоном, а що відчували люди всередині країни… І ось прокидається цей синдром уцілілого та миттєво зжирає тебе зсередини. Ти одразу хочеш їхати, бути корисним. Було дуже багато вагань”, – згадав артист.

''Бог за руку потягнув'': Монатик пояснив, чому після початку війни залишився із сім'єю за кордоном

Кинути дружину та синів у той момент здавалося неправильним, тому Монатик вирішив залишитися і допомагати рідній країні вдалині від дому.

“Це було дуже складно. У нас одна валіза. Ми не знаємо, куди нам їхати, що нам робити. Нас позбавили, правда, життя. І нам треба щось думати. У нас двоє маленьких дітей. І я не можу в такий складний час, коли ми абсолютно нічого не розуміємо, просто взяти і все: “Я пішов”. Я не міг залишити їх напризволяще. Якось так сталося, що Бог за руку потягнув, і я опинився поряд із ними. Я повинен був переступати через якісь свої внутрішні пориви “я повинен бути там”, через своє чоловіче его”, – поділився зірка.

''Бог за руку потягнув'': Монатик пояснив, чому після початку війни залишився із сім'єю за кордоном

Спершу музикант допомагав фінансово, організовував гранти для творчих людей, стояв на захисті інформаційного фронту. Потім уже розпочалися благодійні концерти по всьому світу, зароблені кошти з яких прямували на купівлю військової техніки чи медичного обладнання.

“Ми домовилися, що максимально допомагатимемо, будемо максимально корисними. І це справді заспокоювало. Ми в перший місяць багато зробили та продовжуємо робити… Багато людей зверталися по допомогу, ми нікому не відмовляли. А потім зателефонувала Олена Кравець і запропонувала приєднатися до благодійного туру”, – розповів Монатик.

''Бог за руку потягнув'': Монатик пояснив, чому після початку війни залишився із сім'єю за кордоном

OBOZREVATEL

Загрузка...
попередня статтяДля Білгорода дуже сумно закінчився запуск ракет по Харкову. Відео
наступна статтяПорошенко з волонтерaмu відпрaвлять бійцям нa фронт особлuві подaрункu до святa. Відео