“Я взагалі не знаю, за кого голосувати, мене змусили..”, – мешканців ОРДЛО масово везуть в Ростовську область голосувати за Держдуму

0

Кремль використовує окупований Донбас для набору явки на виборах до Держдуми. Мешканців ОРДЛО масово звозять до Росії на голосування.

Мешканців окупованого Донбасу під примусом змушують брати участь у парламентських виборах в Росії.

Бюджетників масово везуть в РФ для голосування, передає dialog.ua

З нагоди виборів РФ запустила в невизнані “Л / ДНР” 12 поїздів і 800 автобусів, які безкоштовно возять жителів українського Донбасу в Ростовську область РФ для участі у виборах.

Більшість громадян поїхали під примусом: студентам погрожували виключенням з вузів, співробітникам бюджетних відомств – урізанням зарплат і навіть звільненням.

“Я взагалі не знаю, за кого голосувати. Змусили отримати паспорт (РФ) і відправили голосувати”, – зізналася журналістам мешканка Донбасу на виборчій дільниці в РФ.

Відомо, що деяким громадянам в терміновому порядку видавали паспорти РФ прямо перед поїздкою в РФ.

В сепаратистських паблік “Л / ДНР” велика кількість повідомлень про те, що їх примушують до голосування на російських виборах.Одно з таких повідомлень залишив анонімно співробітник Алчевського металургійного комбінату.

“Нас змушують всіх поголовно їхати і голосувати в Ростовську область”, – повідомив він. Житель ОРДЛО уточнив, що колективу комбінату наказали писати заяви з проханням включити їх до списку бажаючих проголосувати в РФ.

“Це роблять для того, щоб потім до них не було претензій. Ніби ти сам попросився, а не тебе змусили. Ось така демократія, панове!” – обурився житель ОРДЛО.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я