Якщо комусь це ще не зрозуміло. Пів години тому Путін пішов ва-банк і відкрив прямі бойові дії про Заходу.

0
Путін пішов ва-банк. Якщо комусь це ще не зрозуміло. Путін пішов ва-банк і відкрив прямі бойові дії про Заходу. Саме так треба розуміти “газовий Армагеддон”, що його влаштував Кремль Європі перед зимою. Цинічно й відверто, вже не ховаючись. Саме так слід розуміти ситуацію з мігрантами.
І усі все розуміють. І тому уже почалася праця над вирішенням питання заміщення російського газу альтернативним. Аби у майбутньому не сталося такого самого. “Газпром” (ох, хочеться сподіватися) викинуть з європейського ринку газу рішуче й (ох, хочеться сподіватися) назавжди. Бо такого “бєспрєдєла” Кремль навіть за часів Холодної війни не влаштовував.
Ну і мігранти теж… Усі все розуміють. Особливо те, що Кремль пішов “по-беспрєдєлу” і ва-банкк. Такі речі можна проробити лише одного разу. Це як одноразовий гранатомет типу “Муха”: вистрелив, влучив – чудово, а якщо промазав… Тебе закопають.
І щось схоже на те, що промазав. Схоже, розрахунок був на тиск на свої уряди європейських компаній, які “вклалися у “Північний потік-2” та на те, що США будуть зайняті “китайською проблемою”, у т. ч. загрозою Тайваню. Але побачимо.
Лише ось що цікаво. Саме сьогодні, саме зараз, на тлі усього цього триндеця, що його влаштував Путін, раптово трам-парам… Вийшов на авансцену Сі Цзіньпін і заявив (цитата): “Китай та Сполучені Штати повинні поважати один одного, мирно співіснувати та співпрацювати на взаємовигідній основі”.
Схоже, Китай дочекався, коли Путін натисне на спуск своєї “Мухи” й жахнув з головного калібру, запропонувавши США закопати сокиру війни й почати процес поступового поглинання “встающей с кален”. Сибір кусочок жирніший за Тайвань?
Хтось знову саам себе переграв “многоходівочками”? Ох, як хочеться, щоб так було…
P.S.
Народ, який не знає або забув своє минуле, не має майбутнього, – казав Платон.
Цікавитеся найбільш важливими і таємничими сторінками нашої історії? Для вас невеличка допомога – історичні розслідування, автором яких маю честь бути.
Ці книги (автограф гарантовано) ви можете замовити за посиланням: http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я