Ярош ш0кував вuсловленням про презuдента: “Те що я зараз розкажу про Зеленського багатьом не сподобаєтсья, але це правда, і я щиро тішуся, що це сталося”

0

Ярош висловився про дії президента Зеленського під час вторгнення російських окупаційних військ.

Радник Головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош зізнався: перед вторгненням російських окупаційних військ він припускав, що керівництво країни на чолі з президентом Володимиром Зеленським втече з Києва, злякавшись війни з Росією. Пише  dialog.ua

Проте реальність повністю змінила уявлення Яроша: глава держави продемонстрував твердість та стійкість на посаді Верховного головнокомандувача.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі  Facebook , висловлюючи повагу до Зеленського та його поведінки на тлі вторгнення російської армії. Ярош зазначає, що радий тому, що його довоєнні припущення так і не справдилися.

“І я щиро тішуся, що мої хвилювання не справдилися! І ми, Українці, справді довіряємо Верховному Головнокомандувачу Володимиру Зеленському (сподіваюся, що не плюватимуся від цієї своєї фрази через тиждень, місяць, рік)… Зараз для мене Володимир Зеленський – Президент і мій Брат за Зброєю. І цим все сказано”, – наголосив він.

За його словами, російські окупаційні війська розраховували на легку перемогу, використовуючи роз’єднаність українців. Проте плани ворога розвалилися після зіткнення з українським народом, який на всіх фронтах серед мільйонів українців воює з окупантами.

Загрузка...
попередня статтяЗ речами на вихід: Мoнaxiв УПЦ МП вuгнали iз Києвo-Пeчepcької лaвpи. Всі вони повинні повінстю звiльнuтu всі прuміщення до 29 березня
наступна статтяМене вже почuнає нервуватu те, що зі всіх новuн nочuнають волаmu про наш “конmрнастуn”. Де би не відкрuв відео чu текст – скрізь «комnетентна» інфа nро “контрнастуn” – Фірсов