З якого це пeрeлякy ви почали вважати себе «державними діячами»?Вся країна вважає вас пoкuдькaмu і мріє побачити на…, — Шевченко ж0рcткo відповів ОПЗЖовцям

0

Не забарuлuся: ціле угруповання зраднuків з 0ПЗЖ подалu на мене заяву в СБУ — жuм-жuм, товаріщчі?)

По-перше, Ренат Кузьмин — навряд ти пам’ятаєш, де саме і за яких обставин ми бачились — то було у серпні 2012 року на Лазурному узбережжі Франції і вже тоді я знав, що ти російська гнида. Не знав тільки, що ви розпочнете війну і будете вбивати українців..

По-друге, з якого це переляку і від коли взагалі ви почали вважати себе «державними діячами»? Бо вся країна вважає вас покидьками, зрадниками та окупантами і мріє побачити вас на гиляці. І я теж про це мрію, якщо шо

По-третє, я ніколи не підбурював до вбивства мирних людей — це для мене неприйнятно. Я закликав і закликаю співвітчизників боротися за свою, омріяну у думках Україну, а це значить вміти користуватись зброєю і при нагоді нищити окупантів та їх посібників. Скажу навіть більше, згідно ст.65 Конституції України, захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності є ОБОВ‘ЯЗКОМ громадян України☝?

На цьому у мене все. Але якщо у вас є запитання, то можу прийти на засідання вашої фракції і відповісти на них. Мене ж пустять з кулеметом?)

Загрузка...