Жінка 66 років з своєю 16 річною дитиною привезли з Росії в Україну “індійський” штам ковіду

0

Два перші випадки “індійського” коронавируса зафіксовані у жінки 66 років і дитини 16 років, які приїхали з Росії.

В Україні зафіксовано два перші випадки “індійського” коронавируса. Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на заяву секретаря РНБО Олексія Данилова. Чиновник зазначив, що “індійський” штам потрапив в Україну з Росії. Хвороба зафіксована у жінки 66 років і дитини 16 років, передає “ТСН”

Вони напередодні повернулися з території РФ і були госпіталізовані. Стан обох пацієнтів оцінюється як стабільний.

Данилов зробив припущення, що Україна може повністю припинити повідомлення з деякими країнами через “індійського” штаму. Журналісти припускають, що чиновник натякнув на зупинку сполучення між Україною і Росією.

За його словами, на території України 4 лабораторних комплексу, здатних визначати наявність в організмі нових мутацій коронавируса. З них дві державні, дві приватними. За словами Данилова українська влада звернулася за консультаціями до Всесвітньої організації охорони здоров’я, оскільки Києву необхідні тести на виявлення нової мутації.

За даними іноземних фахівців в області охорони здоров’я, новий штам захворювання набув поширення майже в 90 країнах світу, передає РБК. Його небезпека полягає в тому, що вірус має більшу заразністю і підвищує ризики складного перебігу захворювання.

За оцінками медиків, штам “Дельта” в 1,6 рази заразнее, ніж штам “Альфа”, який вперше виявили в Великобританії.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я