“До останнього рятував інших від ковід19. Сам не зміг…” Припинило битися серце лікаря-анестезіолога-реаніматолога Олега Петренка

0

COVID-19 забрав життя 67-річного лікаря-реаніматолога Олега Петренка.

Від COVID-19 помер лікар-анестезіолог-реаніматолог Тернопільської центральної районної лікарні Олег Петренко. Серце медика припинило битися 8 жовтня. 

“На 67-му році передчасно пішов із життя, лікар-анестезіолог-реаніматолог КНП Тернопільської районної ради “Тернопільська центральна районна лікарня” Петренко Олег Васильович”, — повідомили в упpавлінні охоpони здоpов’я Теpнопільcької облаcної деpжавної адмініcтpації.

Зазначено, що це вже шоста смерть медика від ускладнень COVID-19 в області.

“Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини. Медика, який до останнього рятував інших від COVID-19. Сам не зміг…

Світла пам’ять про Олега Васильовича, справжнього громадянина та медика назавжди залишиться в серцях усіх, хто з ним працював, спілкувався і щиро поважав за його працю і відповідальність за життя та здоров’я пацієнтів. Вічна пам’ять!”, — йдеться у повідомленні.

У КНП Тернопільської районної ради “Тернопільська центральна районна лікарня” Олег Петренко працював з 2006 року. Двічі перебував у Лівії,як медик за контрактом. Остаточно повернувся працювати в Тернопільську ЦРЛ у 2017 році.

Свого часу працював лікарем-анестезіологом у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії ТМКЛ №3 та Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я