Генерал США запропонував Україні план по боротьбі з Росією: “Дасть не тільки безпеку, а й економіку”

0

Американський генерал Бен Ходжес розповів, що Україна повинна робити в протистоянні з Росією

Він вважає, що першочерговим завданням України є побудова хороших відносин з іншими країнами в регіоні – Румунією, Грузією, Молдовою, Польщею, Туреччиною. Це дасть не тільки безпеку, але і дипломатію, і економіку.

Таку думку він озвучив в інтерв’ю для журналістів РБК-Україна.

бойовики ДНР, Донбас, війна

Крім того, він заявив, що співпраця також буде потрібна для того, щоб Путін та Росія не могла використовувати Крим для будь-яких комерційних цілей – “жодному російському кораблю не дозволити йти з Криму в будь-який інший європейський порт”.

Також важливим є забезпечення повної свободи Одеси від російського впливу.

“За моєю інформацією, багато компаній, що ведуть роботи на портових спорудах Одеси, насправді російські. Як можна так робити?! Я маю на увазі, що це рана, це вразливість, нанесена самим собі“, – заявив він.

Прапор України, флот, окупація Криму, корабель

Генерал радить також підвищити стійкість своїх інститутів та інфраструктури, нарощувати силу скрізь і ніколи не визнавати поділ Донбасу і анексію Криму.

“Поки Росія продовжує блокувати або порушувати рух через Керченську протоку, як ви збережете життєздатність Маріуполя і Бердянська? А якщо поліпшити залізничне сполучення від тих місць до Одеси, перетворити вразливість в силу?”,- резюмував він.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я