Ірина Геращенко: “Сьогодні cтався різкий стрибок інфікованих – більше 16 тисяч – яскраво показує ідіотизм, хаотичність і безпомічність влади. “

0

Сьогоднішній різкий стрибок інфікованих – більше 16 тисяч- яскраво показує ідіотизм, хаотичність і безпомічність влади. Рівно два тижні тому Зеленський/Шмигаль оголосили карантин вихідного дня, мовляв, це зменшить кількість хворих. Хоч лікарі, експерти, опозиція, притомні люди в один голос запитували владу, як це може розірвати ланцюжок інфікування? Влада талдичила, що ось побачите, потім , коли кількість хворих щодня зростала, Зеленський/Шмигаль і слуги говорили, що треба почекати 2 тижні, бо тільки тоді можна помітити ефект. Ось і ефект- кількість нових хворих перевищила 16 тисяч, а бізнес зазнав збитків.

Насправді, інфікованих набагато більше. Багато знайомих вчителів , які зараз вдома не самоізоляції, з кашлем, температурою і іншою ковідною симптоматикою, не роблять тести. Бо це ДОРОГО і в людей немає 1500 грн, тим більше 6000 , аби протестувати родину. Їх рятують консультації сімейних лікарів.

Країну закрили на замок , коли був ОДИН хворий, обіцяли повернутися до тотального карантину у випадку 10 тисяч інфікованих. Зараз мова йде про 16. Лікарі вимагають тотальний короткотерміновий локдаун, аби розірвати ланцюжок інфікування і трохи розвантажити госпіталі , але тепер влада бояться- бо економіці швах. Зеленський у веселих постковідних відосиках говорить про локдаун після 30 тисяч…Напівзаходи, безсистемність, відсутність стратегії і тактики- це фірмовий почерк команди Зеленського.

Що робити?

– доступне широке тестування;

– негайні доплати медикам, інакше лікарні залишаться тільки з хворими;

– забезпечення лікарень киснем;

– компенсаційна політика для бізнесу у випадку локдауну;

– й оголосіть, нарешті, внятну стратегію і тактику, аби бізнес і суспільство змогли підготуватися

Ірина Геращенко

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я