Легендарна волонтерка-медик Яна Зінкевич абсолютно відверто про Марусю Звіробій.

0

Яна Зінкевіч – пост в оригіналі. 

Не можна саджати людину до в’язниці тільки через те, що її слова особисто зачепили президента. Це – пряма ознака політичних репресій, це пряма дорога у 1930-ті роки.

Якою є мета обшуків у Нароїної Героїні України, відомої волонтерки Марусі Звіробій?
Можемо припустити, що це спроба відвернути увагу від провалів політики Зеленського, чия партія продемонструвала неспроможність адекватно керувати країною.

Рейтинг президента обвалюється, тому з тими, хто вголос заявляє про його помилки та озвучує настрої людей – поводяться як із страшними терористами. До Марусі Звіробій вломився взвод чоловіків з “Альфи” СБУ зі зброєю. І це замість того, щоб такий взвод займався своєю безпосередньою роботою – наприклад пошук і арешти сепаратистів та посібників Кремля?

Обшук почався о 6:30 ранку, до початку робочого дня в традиціях НКВС, які приїздили з обшуками і арештами завжди під ранок вночі. Щоб не було свідків та щоб менше піднімати шуму.

Але шум піднявся. Тому що вклад Марусі Звіробій у національну безпеку цінується не тільки побратимами та посестрами, а й простим українським народом.

Чому взвод “Альфи” СБУ не вломлюється до помешкання Михайла Добкіна, який закликав повісити Петра Порошенка, Андрія Парубія, Олександра Турчинова та інших?

Чи життя названих людей не настільки цінне, як життя Володимира Зеленського?

За результатами обшуків у Марусі Звіробій вилучено іграшковий пластиковий пістолет.

Наші податки пішли на організацію ще однієї циркової вистави у той час, коли в помешканнях дійсних ворогів народу є не тільки справжня зброя, а й плани та докази державного перевороту.

Але хіба це цікавить владу, яка турбується не про безпеку свого народу, а про чистоту власного імені?

На правах адміна нагадаю.

Яна Зінкевич від участі в Революції Гідності до походу на війну. 

З початком війни на сході України в 2014 році, Яна – вісімнадцятирічна на той час – приєдналася до одного з батальйонів лікаркою-фельдшером. Яна розповідає, чому вирішила приєднатися до волонтерського батальйону і як навчалася надавати першу медичну допомогу на полі бою. Розповідає про “нормальне життя” після поранення, ресоціалізацію, важливість підтримки ветеранів та багато іншого.

Яна Зінкевич – Народний Герой України та ветеран. Яна створила медичний батальйон та навчальний центр «Госпітальєри», що врятував життя більше 2700 людей. Зараз, окрім безпосередньої діяльності батальйону на передовій, Яна проходить навчання у Дніпропетровській медичній академії. За особистий внесок та порятунок життя Яна також отримала державну нагороду «За Заслуги» 3 ступеня.

Загрузка...
попередня статтяБуквально за кілька днів! Виплати для безробітних зростуть! Кому пощастить отримати більше “на руки”?
наступна статтяНасправді, пити гарячий чай – небезпечно для здоров’я і ми, звичайно, розповідаємо, чому!