Любов довжиною в життя: лелека вже 17 років прилітає, щоб побачити свою поранену «дружину»

0

Лелека на прізвисько Клепатан щороку мігрує до Південної Африки, залишаючи свою кохану Малену.

На жаль, 22 роки тому її поранив мисливець, через що вона не може летіти разом з ним.

Тому Клепатан протягом 17 років відлітає, але незмінно повертається до неї.

Повідомляється, що в одному хорватському селі, щороку 25 березня, лелека Клепетан прилітає до своєї коханої Мелені, яка чекає його в гнізді на даху одного з будинків. Місцеві жителі завжди в нетерпінням чекають цієї події і цілий день поглядають на небо.

Лелеки зробили гніздо на цьому будинку ще 17 років тому. Щороку в серпні Клепетан відлітає на південь залишаючи Мелену в гнізді.

Справа в тому, що Мелена не може полетіти разом з коханим через травму, яку їй завдав італійський мисливець 22 роки тому. Тому щороку вона змушена чекати повернення Клепетана на самоті.

Клепетан завжди повертається в один і той же день, 25 березня. Однак цього року він прилетів на тиждень пізніше. Лелека подолав 12000 кілометрів над Африкою, щоб побачити кохану.

Місцевий житель Івен Вокіч годує лелек і щороку приносить в їх гніздо відро риби, щоб Клепетан зміг поїсти після перельоту.

Лелеки Клепетан і Мелена, фото: відкрите джерело

Асити зазвичай не залишаються з партнером на довго. Тому історія мелени і Клепетана здається людям особливою. Крім того у закоханих лелек вже більше 40 дітей.

Лелеки Клепетан і Мелена, фото: відкрите джерело

Поділіться цією історією з друзями….адже зараз як ніколи хочеться ДОБРА…

Джерело:smereka-ua.pro

Загрузка...