На вечір! Саакашвілі влупив – не тримаюсь за посаду! ОП на ногах, чиновників “злили” – велике крадівництво

0

Днями голова Виконавчого комітету реформ і екс президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що українські чиновники щорічно розкрадають 37 мільярдів доларів з кишень народу.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Ці цифри не взяті зі стелі. Це результат року нашої роботи за багатьма напрямками реформ, опір яким ми зустрічали. І більш того, в прямому ефірі у Савіка Шустера ці цифри підтвердили керівники всіх головних фінансових відомств. Ніхто наші дані не тільки не оскаржував, але навпаки говорили, що реальні цифри ще більше. Тобто фактично всі визнають, що я правий”, – повідомив Саакашвілі.

За його словами така схема функціонує протягом уже трьох десятиліть.

До озвученої Саакашвілі цифри присікався журналіст Сергій Руденко: “Щорічно при Зеленському крадеться 37 млрд доларів. Про це засвідчив Офіс простих рішень на чолі з Саакашвілі. Яка частка в цих 37 млрд доларів Зеленського, як думаєте? А якщо його частини там немає, то чому це Велике крадівництво не припиняється?”

Водночас Саакашвілі не залишив заяву журналіста без відповіді:

“Якби це був Зеленський, я б сказав, що це Зеленський.

Нічого маніпулювати цифрами, які підтверджуються всіма, і приписувати Зеленського.

Ніякого преклоніння перед авторитетом у мене немає, як ви добре пам’ятаєте, і не буде. Якби я вважав, що це Зеленський, я б це й сказав.

Я не боюся втратити посаду, тому що у мене її особливо й немає, ніякого статусу держчиновника і ніякої зарплати ні від Зеленського, ні з бюджету я теж не отримую.”

Джерело:korupciya.com

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я