Пішов сьогодні до лісу за опеньками і став багатим, знайшов гриб, вартістю в 4000 євро (Фото)

0

Рівнянин побачив “знахідку”, коли збирав маслюки у молодому сосновому лісі.

У Рівненській області в одному із молодих соснових лісів на галявинці місцевий житель знайшов трюфель, повідомляє zik.ua.

Його показала у Фейсбуці дружина чоловіка – Галина Чижевська.

 Зокрема, жінка у спільноті Рівняни готують попросила порадити рецепт, як приготувати цей делікатес. У відповідь коментарі користувачів мережі Галина відповіла, що гриб чоловік знайов у лісі, а сама рівнянка раніше ніколи не бачила цей продукт вживу. – Вони й справді ростуть під землею.

Ми збирали маслюки в молодому сосняку і там же була галявинка, повністю перерита дикими кабанами, купа їхніх слідів. Десь біля того місця чоловік і знайшов. Свині і собаки вміють їх шукати, є навіть породи, які для цього навчають.

Друзі-мисливці кажуть, що наші мисливські сеттери і такси теж уміють, головне – навчити. А цей грибочок, напевно, вони вирили, але не помітили, – розповіла Галина Чижевська.

До слова, трюфелі  – це рід сумчастих грибів із підземними м’ясистими плодовими тілами. Кілограм першосортних свіжих грибів на ринку коштує 3500-4000 євро. Окремі рекордні екземпляри різних видів навіть продаються на аукціонах. 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я