Просто зараз! Уже під вікнами Зеленського – влаштували немислиме. Соратник Порошенка шокував – Відверте хамство!

0

У суботу, 21 листопада, Україна відзначає сьому річницю Євромайдану – День гідності і свободи.

“Рух опору капітуляції”, який вважається близьким до Петра Порошенка, скликав автопробіг в “Феофанію”, де проходить лікування президент Володимир Зеленський.

“Антикапітулянти” вже висунули гасло акції – “Закатати зелю в асфальт”, з натяком на те, що гроші для лікарень витратили на будівництво доріг. Тому з собою вони візьмуть шматки асфальту і шини.

“Серед учасників сьогоднішньої акції під Українським домом у Києві з’явився екс-міністр транспорту Володимир Омелян. Останнім часом позиціонує себе жертвою політичних переслідувань, якого просто не змогли перекупити у Зеленського (дуже цінний фахівець з гіперлупами, мабуть).

Каже, майдан для нього – звичайно свято і “перемога України над проросійськими і совковими силами”. У Феофанію до Зеленському їде, говорить про те, що президент неадекватний і ролі президента не виконує. Словом, нічого нового “, – пише” Клименко Тайм “.

“На Європейській площі збираються учасники автомаршу “Майдан – Феофанія “

У річницю початку Революції Гідності вони хочуть сказати президенту Зеленському, що він “краде у них європейське майбутнє, коли не може розблокувати роботу НАЗК і НАБУ”.

Активісти незадоволені судами над патріотами і мирними планами президента щодо Донбасу. Також протестуючих не влаштовує боротьба Зеленського з пандемією, знищення малого бізнесу і те, що президент лікується зараз в ВІП-палаті в Феофанії коштом держави.

Скоро автомобілі вирушать по Парковій алеї в бік Феофанії. Стежимо за ситуацією “, – коментує ситуацію PavlovskyNews.

На даний момент, автомарш “Майдан-Феофанія” приїхав до лікарні.

Протестуючі під’їхали під самий вхід, низка машин паркується уздовж дороги.

Поліцейські чергують по всій проїжджій частині в лісі.

“Колона” антікапітулянтів »вже приїхала в Феофанію.

Машини, до речі, в колоні не дешеві.

Не простий народ приїхав зраду качати під вікнами у Зеленського “, – констатує” Політика страни”.

Відзначимо, що Клименко Тайм гарненько пройшлися по “полум’яній” промові Омеляна напередодні автопробігу до Феофанії, яку він виголосив  під Українським домом.

“Відверте хамство, образи, властиві порохоботам. Назвав Зеленського” непорозумінням, яке випадково потрапило на свій пост за гроші російських і українських олігархів “. Ну і прокричав” Зеля геть! “, Звичайно.

Омелян дуже переживає, що влада сьогодні, мовляв, робить все, щоб у українців не було майбутнього і сьогодення.

Сам-то Омелян і про своє майбутнє, і про майбутнє своїх дітей подбав досить непогано – відправивши дружину два рази народжувати в США. Що робить його дітей громадянами США по праву народження. А його, власне, – батьком громадян США. З відповідними бонусами.

І так, Омелян всерйоз сказав “я не буду нагадувати, що в минулому році ми планували гіперлуп”.

Щоб потрапити на територію лікарні, потрібно пройти через одну з двох прохідних. Учасники автопробігу збираються біля першої прохідної, а до другої, яка розташована ближче до корпусу, де знаходиться Зеленський, проїзд перекритий.

Станом на 16.15 за межі прохідної нікого не пропускають. Антикапітулянти розставляють перед в’їздом портрети заарештованих у справі Шеремета та інші плакати.

Джерело:korupciya.com

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я