“Що це було?”: Чорновол накинулась на Зеленського – жорстко пройшлася. Українці не стали мовчати!

0

Колишній народний депутат Тетяна Чорновол висловила обурення після рішення президента України Володимира Зеленського провести опитування щодо можливої ​​вищої міри покарання в країні за корупцію.

На своїй сторінці в Facebook політик заявила, що у Зеленського відсутня політична воля для боротьби з корупцією, тому подібне опитування виглядає як піар.

“Добре, якщо тільки попіаритися. Адже політичної волі у Зелі на боротьбу з корупцією немає. Маркером цього є те, що керівник ОП Андрій Єрмак кримінально зовсім не відповідає за придбання непристойно дорогого мерса за гроші, які його брат” наколядував “з різних лохів за посади “, – повідомила Чорновол.

Екс-нардеп у своєму повідомленні в соцмережі порівняла методи чинного президента з вчинками канцлера фашистської Німеччини Адольфа Гітлера.

“Отже, що це було? Тільки піар? Або Бубочка “втратив берег” і взявся освоювати технології Гітлера. Адже в теорії, для посилення влади просто необхідно легалізувати репресії через різні народні опитування \ референдуми”, – пише Чорновол.

Політик в кінці своєї заяви підсумувала, що Зеленському не вистачить “хребетності” для методів Гітлера.

Українці в коментарях розкритикували заяву Чорновол і порадили їй лікуватися, а не лізти в державні справи.


Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я