Щойно! Гордон не став мовчати, Порошенко в ауті. Медведчука терміново в суд. Карколомна заява – країна шокована

0

Лише на сьомий рік війни з Росією Українська держава зробила реальні кроки для боротьби з кремлівською пропагандою, наприклад, закрила проросійські телеканали, пов’язані з нардепом від “Опозиційної платформи, – За життя” Віктором Медведчуком. Але цього недостатньо, оскільки і в інфополі, і в структурі української влади залишаються агенти впливу Кремля і спецслужб РФ, заявив Дмитро Гордон на форумі “Україна 30”. Далі подаємо його слова без змін.

Баланс між інформаційною безпекою і свободою слова знаходиться усередині кожного, хто займається інформацією. Якщо людина – патріот України і розуміє, що його країна знаходиться у стані війни вже сім років, якщо людина розуміє, що його робота може допомогти Україні в цій війні, він проводитиме межу усередині себе.

Сім років вже йде війна з Російською Федерацією, і, нарешті, держава Україна (тільки сьогодні, незважаючи на усі слова, які звучали під час каденції минулого президента!) зрозуміла, що інформаційна війна і пропаганда – це, можливо, набагато важливіше за бойові дії. Тому що саме під впливом російської пропаганди росіяни в основному підтримують Путіна. І саме під впливом російської пропаганди російські хлопці прийшли на територію України, щоб сіяти тут смерть.

Я щасливий, що сьогодні ми вже бачимо концепцію боротьби з російською пропагандою. Хочу відмітити вклад секретаря РНБО пана Данилова в цьому напрямі. Тому що раніше, ще раз повторюю, були лише слова, а сьогодні ми бачимо дії.

Необхідно зрозуміти, що Російська Федерація на свою пропаганду, яку вважає серйозним і потужним засобом боротьби, витрачає мільярди доларів. Повторюю: мільярди доларів! Сьогодні російські телеканали можна побачити в усіх країнах. У яку б країну я не приїжджав, в готелі обов’язково є російські телеканали. Українських каналів немає. У країнах, де велике скупчення емігрантів з колишнього Радянського Союзу або пострадянських країн, віщають російські канали. Українських каналів немає.

Думаю, державі необхідно сьогодні подумати про хороше фінансування власної пропаганди і контрпропаганди. І витрачати точно також мільярди доларів на це, тому що у нашої країни, у нашої держави ці мільярди є. Хто сказав “ні”? Хочу заперечити, оскільки в останньому ефірі ток-шоу Савіка Шустера Михайло Саакашвілі привів цифри: $37 млрд розкрадається сьогодні з бюджету України. І те, що я кажучи декілька місяців підряд : на митниці йде розкрадання на мільярди доларів в рік. Тобто гроші у держави є, і їх необхідно направити на пропаганду і контрпропаганду, як це робить Росія.

Не секрет, що аси російської пропаганди, керівники російського інформаційного спецназу, такі як Солов’їв, Скабеева, Попов і інші, отримують величезні гроші. Величезні. Російські телеканали отримують величезні кошти. Росія витрачає величезні гроші на утримання блогерів, інтернет-видань, у тому числі на території інших країн. В першу чергу на території України.

І те, що зараз закрили телеканали Медведчука, – ця знакова подія, я вважаю. Але потрібно розуміти, що в Україні ще дуже багато людей, які фінансуються Російською Федерацією і підпадають під вплив або є носіями кремлівської пропаганди.

І ще дуже важливо розуміти: сьогодні в Україні залишається багато агентів впливу Росії і агентів спецслужб Російської Федерації. Вони на усіх східцях української влади досі. Думаю, українські спецслужби і далі впроваджуватимуть політику по виявленню цієї агентури. І всьому світу, а передусім українському суспільству необхідно демонструвати: “Дивитеся, ця людина працювала на таких-то посадах в українській владі в такі-то роки. Він виявився агентом спецслужб Російської Федерації, він викритий і підлягає суду”.

Це буде дуже добре. Це буде позитивно. Це сприятиме підняттю духу українських патріотів.

В Україні відкрили перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я