Site icon Звістка

“Тепер я зрозуміла”: Подивіться, що cьогодні запропонувала Тимошенко Зеленському

Юля Тимошенко на своїй сторінці в Фейсбуці помістила черговий пост. У ньому вона пише радісні слова і привітання на честь того, що Україна відновила діалог на міжнародному рівні в Нормандські форматі, без якого питання про припинення війни вирішити неможливо.

Стверджує, що величезним досягненням є рішення про обмін полоненими за формулою «всіх на всіх». Це вселяє надію, що всі українці повернуться на рідну землю, додому.

Написала приємні слова про те, що весь світ разом з Україною. При розмовах про війну звучать не тільки питання про Донбас, а й про Крим, про оновлення кордону, а вже потім проведення виборів.

Але не все так спокійно і гладко. Юлія Тимошенко повідомляє, що через те, що вперше в історії роботи Нормандського формату на рівні президента України узаконено «формулу Штайнамайера», яка стає основою для всіх подальших дій.

Тимошенко розповіла, що вперше за час переговорів відзначено прагнення надати особливий статус окупованих територій на постійній основі і тільки маючи конкретне пояснення всіх пунктів можливо дати прогноз про наслідки цих переговорів для нашої країни.

Також глава фракції «Батьківщина» повідомила, що відбудеться ще один діалог, тільки вже внутрішній. І саме зараз варто відверто поговорити з українцями, для того, щоб вони були впевнені що світ буде справжнім без втрати суверенітету і незалежності.

Exit mobile version