В Україну прийде справжня весна: тільки що синоптики назвали дату

0

Весна в Україні в цьому році настане не за календарем, а десь з початку квітня. Як прогнозують народні синоптики, на початку березня очікуються морози й сніг. До середини місяця потеплішає, але ненадовго. Пройдуть дощі з мокрим снігом.

Про це пише “Сегодня”, посилаючись на прогнози народних синоптиків.

Експерти відзначають, що теплі весняні градуси українці відчують лише після 20-их чисел квітня, хоча потеплішає вже на початку місяця.

На початку травня в країні буде тепло, але досить мокро через дощі. В середині місяця стане жарко і сухо, але ближче до літа можна очікувати на опади.

Також не буде балувати погодою і літо — у 2021 році в цей період можливі невисокі температури й холодні дощі. Леонід Горбань пророкує оптимальним по погоді тільки червень, всі інші літні місяці будуть не найщедрішими на спеку. Нас чекає також тепла осінь з сильними опадами.

Нагадаємо також, що ще у 2019 році синоптики різного рівня впливу передбачили незвично холодну зиму 2020-2021 року. Вони повідомляли, що зимові холоди відкладуть настання весни, що надалі приведе до екстреного переходу з морозів на високі температури. Різка спека призведе до злив, що дозволить стабілізувати погоду, зробивши літо помірно теплим без надзвичайних температурних стрибків.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я