Ветеран АТО: “Кравчук домовився про мир. Сиджу і голову сушу – а хіба не те саме пропонував Порошенко?”

0

КРАВЧУК “ДОМОВИВСЯ ПРО МИР”Уважно прочитав, що там запропонував Кравчук, аби закінчити війну до 31 березня 2021 р. Якщо коротко:– вивести окупанів і розпустити банди терористів ДиРи;– обмін всіх на всіх;– взяття кордону під контроль Україною і забезпечення життя на окупованих теренах за українськими законами;– проведення місцевих виборів. Очевидно – за українськими законами, за участі українських партій і українських переселенців.Сиджу і голову сушу – а хіба не те саме пропонував президент Порошенко?

Хіба не того самого українська дипломатія добивадася всі п’ять років? І що ж стояло на перекоді?А на перешкоді стояла позиція Москви. Банально тому що не для того Росія вкатилася на танках на Донбас, аби звідти тепер от просто взяти і піти. Росія потребує визнання окупації Криму. Росія потребує не отих третини Донецької і Луганської областей, а всю Луганщину і Доннечину – бажано з усім півднем і сходом України.

А ще краще – з усією Україною. Можете повірити – варто Москві вийти на Збруч, вона знову замарить ідеєю “Червоної Русі” – галичини, а там і до “Привіслінського краю” (Польщі) дійде.В Москві сидить президент-імеріаліст, для якого Україна – “даже нє гасударство”.

Кравчук цього не може не розуміти.Коротше. З усього прочитаного я зрозумів, Кравчук провів красиву імітацію бурхливої діяльності. Аби ми побачили, що воно – працює. Толку з цієї імітації буде – нуль без палички. Бо куди пошле Макаровича з такими планами Москва – більш ніж очевидно.Хоча. Якщо розрахунок на пересічного українця, який не читає далльше за заголовок – все логічно. Війну закінчать… Колись…

За матеріалами зі сторінки Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я