Я сам їх дивився: Батько Зеленського несподівано прокоментував заборону каналів “NewsOne”, ZIK, “112”

0

Олександр Семенович Зеленський в коментарі “Стране” розповів, як ставиться до рішення свого сина, Президента України Володимира Зеленського, заборонити канали “NewsOne”, ZIK, “112”.

“Може, я не розумію демократію … Ну, не подобається мені. Я ж не впливаю на це. Я своєю справою займаюся. Іноді так грубо це все на телеканалах подається, ну, просто недобре”, – заявив Олександр Зеленський.

Також батько президента сказав, що раніше дивився канали, які зараз закрилися.

“Було. Зараз менше, перестав. Я зараз дивлюся” Україна 24 “і” Україна “. Може, я упереджено кажу, я батько, завжди переживаю за сина. Ну, я ці канали вже не дивлюся, напевно, місяці три, чотири. мене влаштовує “Україна”, “Україна 24”, “СТБ” дуже люблю, “ICTV”, багато каналів “, – розповів Олександр Зеленський.

На уточнююче запитання, чи не оцінює він це як тиск на свободу слова, Олександр відповів: “Я нічого не оцінюю, я своєю справою займаюся. Я батько. Я в своїх справах трошки розбираюсь і люблю свою роботу. Я не знаю, який тиск, але є ж межа. Так як його поливають, ні в одній країні такого немає. Мені так здається, може бути, я помиляюся. Мені прикро, що в нашій країні замість того, щоб один одного підтримувати, щоб витягувати цю країну, щоб зробити її багатшою допомагати … Один бруд ллється. Я не займаюся цим, мені приносять, посилають мені. Я цим не займаюся, але є дуже багато прихильників мого сина, вони за нього турбуються і переживають, вони мені висилають. Ви хотіли мою думку дізнатися , я вам відповів “.

Також він відповів на питання, чи варто забороняти канали тільки тому що комусь не подобається їхня риторика.

“Я не знаю, якщо це не відповідає дійсності, я б заборонив. Ось кажуть, корупція збільшилася в шість разів. А дивишся міжнародні результати – на три сходинки піднялася”, – зазначив він.

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про набуття чинності рішення про РНБО про санкції проти нардепа Козака і його телеканалів NewsOne, Zik і 112 Україна.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я