80-річна бабуся нашкрябала гору монет для nроїзду в автобусі. Водій не вuтрuмав… вuйшов…

0

Ця історія трапилася в одному провінційному містечку під час рейсу місцевого автобуса. Розповідь жінки, яка стала свідком того, що сталося, миттю розлетілася інтернетом, до глибини душі зворушивши тисячі читачів. Вона настільки прекрасна і повчальна, що ми вирішили залишити її без змін.

«Автобус був напівпорожній, і я розглядала попутників. На одній із зупинок зайшла бабуся років 80 і сіла на вільне сидіння. Потім дістала хусточку і почала її розгортати.

Там, природно, були монети. Бабуся відрахувала 5 гривень монетами, дочекалася своєї зупинки і простягнула гроші водієві з проханням зупинити. Загалом, все йшло як завжди.

Але водій грошей не взяв! Більш того, він схопив свій гаманець, попросив бабусю почекати його пару хвилин і вискочив з автобуса. Хлопець забіг в найближчий магазин і повернувся звідти з пакетом, в якому лежало 4 пакети молока, 2 пакети сметани, хліб, макарони, м’ясо …

Він підійшов до бабусі і простягнув їй пакет. Та почала відмовлятися, мовляв, їй пенсії вистачає на хліб і все в цьому роді …

Але в підсумку водій сказав: — Якщо ви це не візьмете, я прямо тут цей пакет і викину! Бабуся заплакала гіркими сльозами, почала йому щиро дякувати і бажати удачі … Потім хлопчина застрибнув назад в кабіну, і тут одна пасажирка років сорока почала обурюватися на весь голос: — Варто було заради порожньої подяки витрачати свої гроші і ще нас затримувати?

Почувши це, водій розвернувся, відчинив двері і послав цю жінку зі словами:

— Через таких, як ви, люди похилого віку всю молодь вважають невихованою сволотою, тому що ви своїх дітей, крім лицемірства і жлобства, нічому навчити не можете!

Тітка, червона як помідор, вилетіла з автобуса як корок з шампанського. Браво, хлопчина! Більше б таких людей, як ти!»

Як вам такий вчинок водія автобуса?

Загрузка...
попередня статтяКоли маму nlдкосuв lнcyльт, 8 річний школяр залuшився з бlдою сам на сам і взявся доглядати за матір’ю
наступна статтяУ важкі 90-ті від мене пішов чоловік. Я залишилася з маленькою дитиною без роботи і грошей. Жила з матір’ю в селі. Я не знала, що робити і як самій виростити дитину. І якраз цей час мені прийшов лист з Італії