Березовець різко прокоментував cьогоднішній інцидент із Зеленським у Прибалтиці: фото події

0

Відомий український телеведучий Тарас Березовець вкрай різко висловився з приводу подарунка президенту України Володимиру Зеленському, який йому зробила президент Естонії Керсті Кальюлайд. Березовець вважає, що подарунок у вигляді велосипеда є прекрасною ілюстрацією глузливого ставлення до Зеленському в Європі.

На думку Березовця, українському главі держави зробили нагадування про його акторській кар’єрі коміка, подарувавши велосипед. Такий крок на адресу українського глави держави телеведучий називають “ганьбою”. “Президенту України нагадують про витоки його кар’єри коміка, даруючи йому велосипед.

І це робить маленька Естонія”, – пише він. Більш того, Березовець припустив, що якщо спробувати продовжити логічний ряд, то європейські лідери можуть спробувати подарувати Зеленському інші аксесуари для обслуговування велосипеда. “Логічний ряд можна продовжити в Парижі, де Меркель подарує Зеленському насос, Макрон привезе запаску, а Путін безкоштовний газ для велосипедної камери”, – гостро написав Березовець.

Загрузка...
попередня статтяПодuвіться, що сьоrодні сталось з хлопцем який у 2004 році кинув яйце в Януковича.
наступна статтяКондратюк про Софію Ротару: “Про *** ать легенду – один виступ по телику якогось” Сергія Лаврова “