Cидів на самоізоляції! Прийшла вечірня новина – не стало відомого молодого актора. Просто в готелі.

0

Голлівудський актор Берт Беласко nомер у готельному номері. Наразі правоохоронці з’ясовують всі деталі сmерті 38-річного американця. Водночас батько Берта Беласко назвав ймовірну причину сmерті актора.

Правоохоронці підтвердили Variety, що у штаті Вірджинія помер актор Берт Беласко. Чоловік перебував на карантині перед черговими зйомками та самоізолювався в готельному номері.

Після того, як Беласко перестав виходити на зв’язок з рідними, правоохоронці навідались до готелю та знайшли його тіло. Сталось це у понеділок, 9 листопада.

Наразі причини сmерті 38-річного американця не називають. Водночас батько актора розповів таблоїду TMZ, що поліція не знайшла слідів насилля та чекає на результати р0зтину. Родичі Берта Беласко підозрюють, що чоловік nомер від аневризми.

Біографія і фільмографія Берта Беласко

Берт Беласко змалку хотів стати актором, тому після закінчення школи здобув дииплом університету в Іллінойсі. Талановитий актор довго не сидів без роботи: театральна студія в Чикаго одразу запросила його до співпраці. Берт Беласко прославився, зігравши у знаменитих театральних постановках та почав підкорювати Голлівуд.

Дебютував актор на екранах у 2007 році. Тоді Берт Беласко зіграв епізодичну роль у серіалі “Доктор Хаус”. Після цього харизматичного актора запросили ще у кілька проєктів.

Загалом фільмографія Берта Беласко нараховує понад 20 стрічок, серед яких:

“Морська поліція: Новий Орлеан”

“Правосуддя”

“Залишимося разом”

The Soul Man

“Супермаркет”

“Кі та Піл”

“Смола” тощо.

Наразі невідомо, в якому фільмі Берт Беласко планував зніматись перед сmертю. Правоохоронці та родичі не розсекречують цієї інформації.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я