Діти гуляли, але ніхто не помітив, як зникла: деталі загадкової загuбелі 7-річної Марійки (ФОТО)

0

У четвер, 11 березня, в селі Щасливе на Херсонщині знайшли тіло 7-річної Марійки Борисової, яка зникла чотири дні тому. Дівчинку знайшли в старому напівзруйнованому сараї, вона була в мішку.

Волонтери не раз прочісували цю територію, але нічого там не знаходили. Тому виникли підозри, що дитину сховали в госпбудівлі лише недавно.

Детальніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.Що відомо про трагедію

На місці, де знайшли дитину, не було слідів крові. Припускається, що Марійку задушили і кілька днів ховали в іншому місці, а пізніше підкинули в сарай.

Місцеві жителі розповіли, що 7 березня дівчинка гуляла зі старшим братом та іншими дітьми недалеко від будинку. Але нібито ніхто не помітив, у який саме момент вона зникла.

Дівчинка чекала тата на зупинці

«Діти нібито смажили картоплю на вогнищі, Марійка була з ними. Потім вона побігла на зупинку зустрічати батька. Він розлучився з матір’ю дитини, живе в цьому ж селі, але окремо. Коли він приїжджає, то дає доньці й сину трохи грошей. І ті йдуть у магазин за солодощами.

Ось і цього вечора вона все виглядала батька на зупинці. Причому вона бігала туди кілька разів. Потім начебто забігла додому, там мати спускалася за дровами в підвал. І знову побігла до дітей. Старший брат повернувся додому один і запитав у матері: «Марійка не приходила?» Тоді вже мама пішла її шукати, але не знайшла «, – розповідає OBOZREVATEL місцевий житель на правах анонімності.

Дівчинка пропала приблизно о 17:30, а в поліцію батьки звернулися близько 20:00.

Марійка не була єдиною дитиною в сім’ї, крім брата, який вчиться в 5-му класі, у неї ще була старша сестра.

«Мати перебивається тимчасовими заробітками: копає городи, садить картоплю, овочі, потім викопує. Батько Маші також на тимчасових підробітках. Колись тут був колгосп-мільйонер, а зараз уже село збідніло, хто міг – поїхав, залишилися такі ось люди. Але я б не сказав, що мати за дітьми не дивилася. І Маша, і її брат ходять у школу, чисті, акуратні, не голодують», – говорить OBOZREVATEL житель Щасливого Микола.

Маша вчилася в 1-му класі

Дівчинку знайшли на четвертий день

Шукати Машу почали ще в той вечір, коли вона пропала. Крім жителів села до пошуків дитини залучили дві сотні поліцейських і нацгвардійців, а також групи волонтерів. Приїжджали люди з Херсона, Нової Каховки, Павлограда, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Києва та інших міст. На допомогу прийшли навіть кінологи.

«До мене вже постукали приблизно о 1:45 ночі. Я встав, відчинив двері, там стояли чи поліцейські, чи нацгвардійці. Попросили показати господарські приміщення. Сказали, зникла дитина. То я вже одягнувся і разом із ними ходив до ранку. Обшукали навіть береги висохлого Північно-Кримського каналу, який протікає за два кілометри від села. Нічого не знайшли», – говорить OBOZREVATEL місцевий житель Іван.

Марійку шукали чотири доби

Правоохоронці й далі робили обходи по домівках жителів, заглядати в підвали і сараї, але не знаходили навіть будь-яких зачіпок.

«Ми змогли виїхати на пошуки 8 березня ввечері. Коли дізналися про зникнення дитини, зв’язалися з поліцією, рідними. Дуже допоміг директор місцевої школи, нам дозволили перебувати в спортивному залі, годували. Ми теж обходили домоволодіння, люди відкривали сараї, підвали, впускали і дозволяли все оглянути. Пускали собак, які шукали дитину. Але до вечора 10 березня поліція вже сказала, що треба зупинити пошуки, немає сенсу кілька разів прочісувати одну й ту ж місцевість. Хоча волонтери все одно приїжджали», –– розповіла командирка кінологічного загону «Антарес» Лариса Борисенко.

Близько 11:00 у четвер, 11 березня, пошуки в селі були припинені офіційно. Говорили, мовляв, уже не було сенсу вдесяте прочісувати одну й ту ж місцевість. Але потім звідкись з’явилася інформація, що тіло Марійки знайшли. Як з’ясувалося, мішок побачив господар госпбудівлі.

Місце, де виявили вбиту дівчинку
Можливо, тіло Маші сюди підкинули

Правоохоронці навіть перевірили рідних дівчинки на поліграфі і не встановили їхню причетність. «Мама дуже переживала, а бабуся просто ридала, її доводилося відкачувати», – розповіла OBOZREVATEL одна з волонтерів.

Поліція передусім перевірила тих, хто раніше відбував тюремний термін і хто перебуває у них на обліку. До цих людей теж заходили в будинки, проводили обшуки із собаками, але нічого не знайшли.

Розглядають кілька версій зникнення Марійки:

дитина могла сама піти з дому;

стосовно дівчинки могли вчинити злочин у селі;

її могли викрасти із зупинки.

Зараз встановлюється причина смерті дитини. Слідчо-розшукові дії тривають.

Джерело

Загрузка...