Досить! Гройсман щoйнo поставив уряду Зеленського ультиматум! Ви не спромоглися за всі ці сім місяців… (Відеозвернення)

0

Ультиматум Уряду

Ситуація в країні залишається достатньо складною. Ми бачимо, що зростає захворюваність на covid. На жаль, за сім місяців Уряд не спромігся прийняти необхідні правильні рішення для того, щоб забезпечити створення нормального ліжкового фонду для хворих на covid.

У тому числі, які були б забезпечені киснем й іншим необхідним для ефективного лікування. На превеликий жаль, сьогодні українські лікарі з останніх сил борються з пандемією і допомагають людям, але ми бачимо, що від Уряду немає системних правильних кроків на цьому шляху і ситуація тільки загострюється і погіршується, на жаль.

Але хочу зараз привернути увагу до ще одного питання. Я п’ять-шість місяців пропонував Уряду підтримати громадян України, які внаслідок карантину не могли виходити на свою роботу і два місяці жили за власний рахунок і ледве-ледве сьогодні зводять кінці з кінцями і зі своїми боргами.

Від держави ніхто не дочекався відповідної допомоги і підтримки. Але що ми бачимо сьогодні? Сьогодні український Парламент мав прийняти рішення про відтермінування запровадження касових апаратів для малих підприємців.

Це рішення було провалено українським Парламентом і це говорить тільки про єдине: настільки Парламент і парламентарі віддалились від реальності і від реальних потреб людей, що це просто неприпустимо.

Тому я вимагаю від українського Парламенту, щоб депутати негайно повернулись до розгляду цього питання. Звертаюсь сьогодні до фракцій українського Парламенту, які підтримують це рішення: завтра ви маєте розглядати в першому читанні бюджет — поставте вимогу Уряду, більшості «Слуг народу», що не буде ніякого розгляду бюджету, поки вони не повернуться до цього закону і не проголосують відтермінування касових апаратів. Це має бути ультиматум парламентських фракцій.

Якщо ви цього не зробите, то я не розумію, навіщо ви сьогодні знаходитесь в українському Парламенті. Ви маєте підтримувати людей тоді, коли їм важко. І це принципове питання.

Тому вважаю, що ви маєте це зробити абсолютно чітко і швидко. Розраховую на результат, як і мільйони підприємців, які чекають цього рішення.

Володимир Гройсман

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я