Голодні вовки оточили коня, але у те що трапuлося після – неможливо повірuти…

0

Тваринний світ суворий і небезпечний. Виживає найсильніший — його головне правило. Однак іноді звірі дивують нас своєю поведінкою, йдучи наперекір власним інстинктам.

Про один з таких випадків ми і хочемо розповісти вам сьогодні, передає Ukr.Media.

Відео нижче було зняте в засніженій зимовій Італії. Автор ролика, побачивши з якою вражаючою безпечністю кінь гуляє пліч-о-пліч зі зграєю вовків, вирішив зафіксувати цей дивовижний момент.

Схоже, санітари лісу теж шоковани від такої поведінки скакуна. Вони кружляють навколо, але не вирішуються напасти. А під кінець конячка виробляє таке, що змушує хвостатих і зовсім відбігти вбік.

Загрузка...
попередня статтяЗ чоловіком Марія прожила 25 років, і тут на тобі, такий подарунок долі. Чоловік проміняв її на іншу, яка молодша за неї на цілих 15 років. У них доросла донька, вже має свою сім’ю. Марія настільки переймалася вчинком чоловіка, що геть перестала звертати на себе увагу. Хоча раніше вона була завжди яскравою і квітучою жінкою. Марія зібрала речі і переїхала в село. Там вона купила невелику хату. Навесні виорала город, купила качок та курей, і хотіла забути про зраду чоловіка. Але доля розставила все на місця
наступна статтяПлакало все село. Вовк з останніх сил тягнув пораненого хлопчика до людей