Гoлoвнe зa нiч: Пyтiн йде у відставку, Україні повернуть окуповані території, а між Заходом і РФ готується пакт примирення

0

Між Росією та Заходом готується так званий пакт примирення, який передбачає відставку Володимира Путіна. Про таке заявив відомий російський політолог Станіслав Бєлковський для видання “Горднон”.

З його слів, президент РФ Володимир Путін не даремно критикує російських ЗМІ за те, що ті, виставляють Україну в невигідному світлі, адже це є однією із частиною пакту, який готується.

“При активному сприянні президента Франції Еммануеля Макрона і пасивного сприяння президента США Дональда Трампа готується пакт між Росією і Заходом. У цьому пакті ряд умов, одне з яких – повернення окремих районів Донецької та Луганської областей України. Результатом пакту повинен стати перехід Володимира Путіна у відставку. В такому випадку він отримає гарантії безпеки”, – зазначив Бєлковський.

Також він додав, підтримка Росією “формули Штайнмайера” – це частина плану на шляху примирення з Заходом.

Станіслав Бєлковський

“Поки справа рухається в напрямку примирення з Україною, але в прикупці залишається Крим, який залишиться “російським” в рамках цього пакту, що для Путіна дуже важливо. До речі, підтримка “формули Штайнмайера” – теж частина плану. Це потрібно було символічно зробити, щоб забезпечити подальше просування на шляху примирення Росії із Заходом”, – підкреслив політолог.

Водночас Бєлковський вважає, що в разі імпічменту Трампу процес примирення РФ і Заходу буде зірваний.

“Путін, безумовно, прагне до реалізації цього пакту. Однак зараз виникла складна ситуація в зв’язку з імпічментом Трампу. Поки незрозуміло, як це вплине на реалізацію домовленостей. Частина країн Заходу проти пакту. Серед них Канада, Великобританія і Польща. Але якщо трапиться імпічмент Трампу, то процес примирення буде зірваний”, – підсумував  політолог.

Загрузка...