Гончаренко жорстко відповів Толстому: “Обов’язково будеш в Гаазі сидіти разом з іншими, хто допомагає Путіну”..

0

Після відвертих слів Олексія Гончаренка в ПАРЄ про Росію і Володимира Путіна глава делегації РФ Петро Толстой написав донос на українського політика.  Сьогодні нардеп відповів опонентові.

У січні в ПАРЄ Олексій Гончаренко говорив про Росію і Володимира Путіна.  Політик нагадав не тільки про злочин Кремля проти України, а й про “палац” президента РФ в Геленджику, про отруєння Олексія Навального та інше.  Російська делегація бурхливо реагувала на слова Гончаренко, виникали сварки, передає Діалог.UA.

“Довелося нагадати Толстому, що, може бути, він там, у себе в Держдумі, граф Толстой, а у нас простий. Це я йому сказав в обличчя, і вони врешті-решт написали на мене заяву”, – розповів Гончаренко.

18 березня член української делегації в ПАРЄ і нардеп Олексій Гончаренко спробував додзвонитися до російського парламентарія, але той не відповів.  У підсумку український депутат відправив главі російської делегації Петру Толстому голосове повідомлення.

“Ти на мене там написав заяву, що я, значить, якось образив Путіна і тебе. Так ось, я тобі хочу сказати, що ти ще й стукач, крім того, ти негідник, українофоб і антисеміт”, – відреагував Гончаренко.

У зверненні парламентарій сказав, що з усіх міжнародних майданчиків буде нагадувати Толстому про те, що РФ – “вбивці і посібники вбивць”, і “не буде вам місця, і будете ви горіти, і обов’язково будеш ти в Гаазі сидіти разом з іншими тими,  хто допомагає Путіну вбивати і власний народ, і чужі народи “.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я